ŽALUZIE - ROLETY - SÍTĚ PROTI HMYZU

Stínící technik Vojťas 1997 - 2021 / ŽALUZIE - ROLETY - SÍTĚ PROTI HMYZU - ŽALUZIE JIHLAVA - ROLETY JIHLAVA - SÍTĚ PROTI HMYZU JIHLAVA - SERVIS ŽALUZIÍ JIHLAVA - OPRAVY ŽALUZIÍ JIHLAVA / Tel: +420 777 831 343 / Objednávky přijímám: Po - Pá 8.00 - 15.00 Hod./ ŽALUZIE JIHLAVA - MONTÁŽ ŽALUZIÍ JIHLAVA - SERVIS ŽALUZIÍ JIHLAVA - ROLETY JIHLAVA - DEN A NOC JIHLAVA - POLSTROVÁNÍ DVEŘÍ JIHLAVA - SÍTĚ PROTI HMYZU JIHLAVA - Těšíme se na případnou spolupráci...Zdeňka a Vojta Maurerovi, Starý Pelhřimov, 393 01 IČ 86877992

RENOVACE POVRCHŮ EUROOKEN, ŠPALETOVÝCH A KASTLOVÝCH OKEN A DVEŘÍ

Specializujeme se na údržbu a opravy dřevěných eurooken a dveří poškozených povětrnostními vlivy (krupobití), mechanickým poškozením (po stavebních pracích, vloupání) nebo několikaletým opotřebením. Dřevěná okna a dveře jsme schopni kompletně zrenovovat. Provádíme jak povrchové úpravy (renovace nátěrů včetně opalování, broušení, tmelení), tak i opravy mechanických částí (výměna a seřízení kování, těsnění).

Kompletní servis renovací oken a dveří / Eurooken, Špaletových oken, Kastlových oken začíná konzultací se zákazníkem. Dle míry a rozsahu poškození vyhotovíme cenovou nabídku. Po schválení a vyhledání vhodného termínu již nic nebrání v samotné renovaci.

Renovace eurooken si žádá komplexní přístup do samotného začátku. Nejprve se musí odstranit původní popraskaná vrstva barvy po celém obvodu venkovní strany okna. Stará vrstva barvy se odstraní obroušením nebo chemickým odstraňovačem, záleží na typu původního nátěru. Další krok po bezchybném odstranění starého nátěru, představuje napuštění holého dřeva impregnací v barvě požadovaného odstínu a případné opravy dřeva probarveným tmelem. Nakonec aplikujeme 3 - 4 vrstvy lazurovací barvou v požadovaném odstínu. Mezi nátěry provádíme jemné broušení pro dosažení maximální hladkosti a celistvosti konečné vrstvy.

Ceník renovace povrchů eurooken, špaletových a kastlových oken a dveří

Odstranění starého nátěru, broušení a impregnace

od 980 Kč/m2

Nátěr lazurou v pozanovaném odstímu  4 vrstvy

od 880 Kč/m2

Nátěr ochranného transparentního nátěru

od 180 Kč/m2

Cestovné do 10 km - 350 Kč / do 25 km - 500 Kč / více - dle dohody a rozsahu zakázky